PRINCE NATURES SECRET kondicionér pro větší jemnost pro psy 475ml

Neohodnoceno

PRINCE NATURES SECRET kondicionér pro větší jemnost pro psy.

257 Kč
Můžeme doručit do:
25/09/2019
Skladem (1 ks)

PRINCE NATURES SECRET kondicionér pro větší jemnost pro psy. Náš nejlepší tekutý jemný kondicionér na suchou a poškozenou srst. Kondicionér byl navržen tak, aby hedvábný protein spolu s esenciálními mastnými kyselinami a vitamíny dodal srsti potřebnou vláčnost a zlepšil pokožku i srst. Kondicionér 'Ultra Soft' je s UV ochranou, usnadňuje rozčesávání a styling, má antistatické účinky a chrání srst před slunečním zářením. Kondicionér 'Ultra Soft' je jemný, pH neutrální, přírodní, biologicky odbouratelný a bezpečný při použití spolu s kapkami proti blechám.

Složení:
Sezamový olej, hedvábné aminokyseliny, esenciální mastné kyseliny, aloe vera, DL panthenol, pšeničný protein, alantoin, vitamín A & E, výtažek z kopřivy, výtažek z heřmánku lékařského, výtažek z kostivalu, výtažek z heny a rozmarýnu.

Šampon - použití:
Každodenní použití: aplikujte kondicionér “Ultra Soft” přímo na mokrou a čistou srst. Důkladně  spláchněte. Pro jemnější výsledek: Jednoduše smíchejte teplou vodu s kondicionérem “Ultra Soft” 10:1. Aplikujte na mokrou a čistou srst. Spláchněte a opakujte dle potřeby. Nezředěný kondicionér skladujte na chladném a suchém místě.