PAMLSKY ACANA PACIFIC PLICHARD

Neohodnoceno

PACIFIC PILCHARD | PAMLSKY PRO PSY
VOLNĚ LOVENÁ SARDINKA A ZELEŇ Z ÚDOLÍ FRASER

129 Kč 319 Kč od 129 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu

DOPLŇKOVÉ KRMIVO PRO PSY VŠECH PLEMEN A VŠECH VĚKOVÝCH KATEGORIÍ

MRAZEM SUŠENÉ PAMLSKY

SUŠENÍ MRAZEM (FREEZE-DRIED) JE NEJVYŠŠÍ STANDARD KONZERVACE PAMLSKŮ. NAŠE KUCHYNĚ, KDE PAMLSKY ZPRACOVÁVÁME JSOU JEDNY Z NEJLEPŠÍCH NA SVĚTĚ.

Stejně, jako čerstvé jídlo, jsou mrazem sušené pamlsky ORIJEN připravovány bez vaření, což znamená, že čerstvé suroviny nepřicházejí tepelným zpracováním o své zdraví prospěšné látky. Začínáme velmi rychlým zamrazením našich čerstvých surovin, abychom v nich uzamkli jejich zdraví prospěšné látky. Poté následuje 18hodinový proces v tlakové komoře, kde dochází k sušení mrazem při teplotě -50 °C, kdy se přemění zmrzlá voda rovnou v páru.

NA ROZDÍL OD VAŘENÍ, SUŠENÍ MRAZEM ODSTRAŇUJE VODU, POUZE VODU. TAKŽE VŠECHNY ŽIVINY ZŮSTÁVAJÍ V PAMLSCÍCH - PŘESNĚ TAM, KDE MAJÍ BÝT.

V kuchyních, kde se tento proces odehrává, je kladen velký důraz na hygienu, protože se zde používají jen naprosto čerstvé suroviny bez jakýchkoliv konzervantů a jiných chemických látek. Díky této postmoderní technologii vzniká neuvěřitelně chutná a zdravá odměna...

Pamlsky ACANA PACIFIC PILCHARD jsou plné blahodárné chuti a odměňují vašeho psa s ohledem na jeho přirozené potřeby. Obsahují jeden zdroj živočišného proteinu a jsou tedy vhodné i pro alergické psy. Naše celé, čerstvé, volně lovené sardinky na severním pobřeží ostrova Vancouver, společně s čerstvou zelení a květem levandule. Vše dodávané čerstvé nebo syrové a šetrně mrazem sušené, vytváří bohatě výživné a chutné pamlsky.

 

SLOŽENÍ:

Čerstvá celá sardinka (80 %), čerstvá kapusta (19.5 %), čerstvá mořská řasa, kořen čekanky, ostropestřec, kořen lopuchu, levandule, kořen ibišku.

 

ANALYTICKÉ SLOŽKY:

Hrubý protein 50 %, hrubý tuk 30 %, hrubá vláknina 3 %, vlhkost 5 %.

 

OBSAH KALORIÍ:

ME (spočteno) je 4650 kcal/kg nebo přibližně 4 kcal na každý pamlsek.

 

VYROBENO V KANADĚ