V období 15. 6. 2018 - 22. 6. 2018 bude probíhat renkonstrukce skladu s následnou inventurou zboží. Bohužel v tomto období nebudeme schopni rozesílat zásilky. Zboží objednané v tomto termínu budou mít automaticky dopravu ZDARMA a budou odeslány v týdnu od 25. 6. 2018. Děkujeme

Happi Doggy STRAWBERRY 1ks

3 hodnocení

Celková tělesná pohoda psů začíná u zubů. Dentální pamlsky dokáží vyčistit Vašemu psovi zuby, brání v tvorbě zubního plaku a odstraňují zubní kámen. Při používání dentálních pamlsků Happi Doggy Váš pes bude mít čisté zuby, svěží dech a silnější čelisti.

 

Dentalní pamlsky jsou vyrobeny ze skutečných jahod, které posilují imunitní systém. Obsahují antioxidanty , které zpomalují stárnutí chrupu psů. Jahody obsahují jedičné enzymy, které udržují zuby bílé a rozkládají zubní kámen. Výhodou jahod je také to, že jsou protizánětlivé s vynikajícím zdrojem vitamínů.

- vysoký obsah vitamínů a antioxidantů
- 3. nejlepší zdroj pro boj se zubním kazem a chorobami dásní
- nízký obsah kalorií
- nízký obsah tuku
- bez cholesterolu
- dobrý zdroj manganu a draslíku

16 Kč / ks
Skladem

 

Složení:
Jahody, hrachový protein, tapiokový škrob, rýžová mouka, glycerin, ovesná vláknina, uhličitan vápenatý, prebiotika, kvasnice, multivitamíny (A, B1,B2,B3,B6,B12,E,M a H), Omega 3 a 6.

Jméno výrobce: Happi Doggy
Kategorie: HAPPI DOGGY dentální pamlsky PRO PSY
Hmotnost: 0.025 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: