Essential OLDER | Small breed 3 kg

1 hodnocení

krmivo pro seniory

Essential Older

Small breed

 

druh masa: kachní, kuřecí a ryby - losos, pstruh

vhodné pro starší psy všech menších plemen

hmotnost balení: 3kg

 

460 Kč
Můžeme doručit do:
29/10/2019
Skladem

Essential Older Small breed

je krmivo vhodné pro starší psy menších plemen doplňující důležité látky, suroviny do celého těla. Kombinace Gressinghamské kachny, kuřete a čerstvých ryb - lososa se pstruhem, dodávají krmivu kvalitní bílkoviny, plné aminokyselin kvalitně zásobující svaly a orgány. Navíc omega-3 mastné kyseliny obsaženy hlavně v rybím masu pomáhají snižovat cholesterol, přispívá ke zdravé kůži a srsti. Dále s obsaženým ovocem a zeleninou dodává psovi důležité vitamíny a další látky potřebné k pohodlnému životu i ve vyšším věku psa. Doporučená doba začátku podávání tohoto krmiva je přibližně ve 2/3 věku psa.

 

Složení krmiva

čerstvé kuřecí maso a kachní maso, sušené kuřecí maso a kachní maso, sladké brambory, brambory, hrášek, čerstvý losos a čerstvý pstruh, celá čerstvá vejce, lněné semeno, vojtěška, játra, vláknina z hrachu, probiotické kultury: MOS, FOS, glukosamin, chondroitin (vše z přírodních zdrojů), MSM (z přírodních zdrojů), brusinky, acai, borůvky, moruše, jablko, rajče, pomeranč, hruška, mrkev, špenát, květák, mořské řasy, extrakt z měsíčku lékařského, zelený čaj, zázvor.

Analytické složky

hrubý protein 32%
hrubý tuk
popelovina 8%
vlhkost 8,5%
omega6 2,2%
omega3 1,6%
vápník 1,7%
fosfor 1,4%
glukosamin 0,09
chondroitin 0,07%
 

Doplňkové látky

Vitamín A 15 000 IU/kg
vitamín D3 2000IU/kg
taurin 1500mg/kg
železo 333mg/kg
mangan 233mg/kg
zinek 233mg/kg
měď 150mg/kg
jód 1,6mg/kg
selen 0,67mg/kg
obsahuje přírodní konzervant (rozmarýn) a přírodní antioxidanty.

Tipy, triky

Krmivo zavádějte do stravy během 4-7 dní postupně, protože tato skvělá změna stravování znamená nový životní styl vašeho psa. V prvním týdnu se proto nelekejte, když bude trpět zvýšeným nadýmáním, vše je v pořádku. Stolice může být v prvním týdnu trochu měkčí. Nebuďte ani překvapeni, pokud váš pes svou normální porci nedojí. Není to kvůli chuti, ale proto, že krmiva Essentials jsou sytější. Pokud by byl i tak vybíravější, zkuste porci zalít troškou teplé vody nebo zakapat Essential Omega-3 olejem. Postupně si zvykne a vy se můžete radovat - dopřáli jste mu šanci žit vyvážený život naplno. Vítejte v rodině Essentials!

 


 

VYROBENO VE SPOJENÉM KRÁLOSTVÍ 
 
Kategorie: ESSENTIAL PRO PSY
Hmotnost: 3 kg