DogLog Logická hra Cheese

Kód: 1900
Neohodnoceno
Značka: DogLog
990 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
12/05/2021

Zábavná logická hra pro psy. Obtížnost 1 - lehká.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DogLog Logická hra Cheese

Logická hra Cheese je ideální pro cvičení jemné motoriky. Díky tomu, že učí vašeho mazlíčka přemýšlet jej skvěle zabaví a unaví. Vhodná pro psy i kočky. Obtížnost 1 - lehká.

Pamlsky jsou ukryty pod otočnou deskou, díky různě velkým dírkám jsou však cítit na dálku a lákají tak zvíře ke hře. Desku může otáčet v obou směrech a postupně se tak dostane k pamlskům ukrytým v důmyslných úkrytech. Ty se při otáčení neodkrývají v jedné řadě, ale střídavě ve vnějším a vnitřním kruhu. Předtím, než se k úkrytům pes či kočka dostane, musí vytáhnout hrací kámen.

Tip: Pod kulatý hrací kámen dejte nejoblíbenější pamlsek. Obtížnost můžete snížit tak, že hrací kámen předem vyndáte.

Hra je určena ke společnému hraní psa či kočky a jejich majitele. Buďte proto po celou dobu hry se svým mazlíčkem. Dbejte, aby hru hrál správně, motivujte ho a kontrolujte, aby hrací kameny nebo hru nekousal.

Počet polí pro odměnu: 7

Eco friendly. Hry DogLog jsou vyrobeny z ekologicky nezávadných materiálů. Použité materiály jsou přísně vybírány s ohledem na životní prostředí i zdraví vašeho mazlíčka.

Pro snadnou údržbu používejte suché odměny. V případě znečištění lze hru otřít vlhkým hadříkem. Oslintanou hru nechte vždy oschnout před dalším hraním.

Materiál:
MDF – slisovaný papír
bavlněný provaz nebarvený
zdravotně nezávadné lepidlo
dubové dřevo nebarvené
kovový šroub a matka

Obsah balení:
tělo hry
1 otočná hrací deska
1 kámen s bavlněným provázkem
samolepící gumové nožičky