O Chlupíkovi

Jak to vše začalo?

 

Lady & Jaken

Na začátku všeho stála naše Lady (čivava), která o 4 léta později dostala k sobě dáreček jménem Jaken (border kolie). 

 

29388742_10211444863787864_5356085442317910016_o (1)

 

Vnuknutí myšlenky

Panička Verča byla v počátku pořízení Lady téměř nepolíbená, co se týče krmiv a různých pamlsků pro pejsky. Tak jako ostatní sázela v počátku na dostupná komerční krmiva, která byla vychvalována v mnoha reklamách.

Jelikož je velmi důsledná a záleželo jí na tom co svému chlupáčovi podává, nelenila a začala si načítat veškeré dostupné informace. Navštívila několik přednášek a seminářů pořádaných různými výrobci krmiv, včetně přednášek od veterinářů. Dokonce se shodou okolností dostala i přímo do centra dění jednoho z největších evropských výrobců krmiv pro psy a viděla tak výrobu a vše co to obnáší.

Můžu upozornit, že komerční krmivo šlo do koše asi po druhé nasypané misce a vyměnilo ho alkalické krmivo Canine Caviar. Aktuálně u nás doma najdete krmivo Primordial a to z důvodu dočasné přerušení dodávky Canine Caviar do ČR, které je současně opět plně k dispozici. 

 

Jedna věc ji ovšem nedala spát.

Stovky a stovky granulí, pamlsků a dalších produktů na spoustě eshopů a kamenných prodejnách. Kdo si v tom má vybrat? Jak poznat co je dobrý a co není tak úplně ok. Pokračovalo to postupným studováním různých pojmů ve složení. Radami a tipy jiných chovatelů. Spousty hodin strávených u diskuzí ohledně stravy psů vyústilo v jednu důležitou věc.

Všechny obchody a eshopy u nás jsou v podstatě na jedno brdo - PRODEJ PRODEJ A PRODEJ, aneb kvantita převažuje kvalitu.

 

 Je to kvalitní? Ano, výrobce uvádí, že jde o super / ultra aj. prémiové krmivo. Kdo ale stanovuje pojmy typu "super prémiové krmivo"? Nikdo! Věřte, nebo ne, kdyby si krmivo, které je běžně dostupné v supermarketu dalo štítek Super premiové, bude to naprosto v pořádku. Né takhle to opravdu dál nešlo a tak jsme si řekli: "Chce to změnu!"

 

Chce to web, kde si lidi budou připadat jako v prodejně Ferrari. Osobitý přístup, poradenství a hlavně místo, kde kamkoliv zabloudíte, budete si jistí, že si vybíráte pouze z kvalitního sortimentu, který Vašemu mazlíčkovi nebude nijak škodit.


A proto se společně se svým přítelem rozhodla vybudovat internetový obchod s pouze kvalitním sortimentem. Bez economy a prémiových komerčních krmiv a doplňků stravy, ale pouze s výrobky, které obsahují přesně to, co psům opravdu dodává vše, co ke svému životu potřebují a které by ona sama nasypala do misky svých chlupáčů.

 

 

Jak vznikl název Chlupík?

S názvem to šlo téměř samo. Vybíralo se v podstatě z přezdívek našich psů. Chlupík byla jasná volba. Elegantní a přitom roztomilý název, který si každý zapamatuje a oslovený  bude přesně vědět o co se jedná.

V tuhle chvíli se spojily síly v rodinném kruhu a vznikl internetový obchod Chlupík.cz! Omezený a precizní výběr značek krmiv na jednom místě. 


 

Náš tým Chlupík.cz

Jelikož jsme stále na začátku naší dlouhé cesty, skládá se náš mladý, ale sebevědomý čtyřčlenný tým z:

 

Veronika

stará se o výběr produktů v nabídce, popisy k produktům, poradenství ve všech směrech a bez jejího souhlasu se na eshop téměř nic nedostane.


Honza

má na starosti technický chod eshopu, skladové zásoby a logistiku.

 

Lady & Jaken

naši vrchní testeři (ochutnávači) a zároveň maskoti našeho obchodu.

 

 

Naše cesta a cíle

 

Nemáme v povaze (ani ve znamení) držet se pevně nohama na zemi, a proto máme velké plány.

 

Postupně pracujeme na co nejpropracovanějších popisech, vlastních obrázcích (kde budete přesně vidět každý úhel granule, nebo jiného produktu) abyste přesně věděli co objednáváte + pomocné odstavce ke složení krmiv.

 

Poradenské články a nezávislé recenze krmiv. 

 

Videa ke všem hračkám. Vyzkoušíme za Vás všechny různé dopňky pro psy.

 

Expedice objednávky v týž den a co se týče dopravy v Praze - nejsme sice první, ale mít doma krmivo ještě v ten samý den, je pro nás už pomalu samozřejmostí. A nejen to! My Vám ten pytel doneseme až ke dveřím.

 

Chceme Vás bavit na našich sociálních sítích! Máme na mysli vtipná videa, fotky, příběhy, články a soutěže.

 

Společně pomáhat útulkům a přispívat na jejich chod!

 

 

PS: Čeká nás dlouhá cesta, na kterou jsme ale skvěle připraveni a věříme, že kvalitu našeho eshopu oceníte.

 

Těšíme se na Vás, Vaše ohlasy a Vaše spokojené psí chlupáče!

za tým chlupik.cz, Veronika a Honza