Benebone Dental Bacon | Slanina 19cm

Kód: 1393
Neohodnoceno
Značka: Benebone LLC
449 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
04/08/2021

Žvýkací hračka

Benebone Dental Bacon

Příchuť: slanina

Velikost 19 x 11 cm (tvar osmičky)

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Benebone Dental Bacon | Slanina

je žvýkací hračka ve tvaru osmičky určena pro psy do 30kg. Velmi lákavá příchuť slaniny a rýhy na koncích hračky pro snadnější uchopení je pro psy sedmé nebe. Tato kombinace je láká ke kousání a tím se udržují čisté zuby a zdravé dásně. 
 
Pamlsek Benebone má ergonomický tvar navržen přesně pro potřeby psa. To znamená, že je vyrobená tak, aby si ji pes mohl tlapkou přidržovat a mohl se tak naplno věnovat kousání. Další výhodou jsou otvory, díky kterým se lze se psem o hračku přetahovat. 
 
Jedinou složkou výroby je nylon a slanina, proto mají kosti Benebone příchuť pravé slaniny. Upozorňujeme však, že slouží ke žvýkání, ne ke konzumaci.
 
 Benebones jsou vyrobeny v Americe.

Upozornění:

Výrobek by měl být po celou dobu celý a neporušený. Při prvním náznaku většího opotřebení (hluboké otisky zubů, praskliny, známky rozpadání) hračku vyměňte za novou.

Doporučujeme na psa při žvýkání dohlížet, aby kost nebo její část nemohl spolknout. Při pochybnostech jakou velikost kosti pro Vašeho psa zvolit, vyberte tu větší.Často kladené otázky:Může pes hračku Benebone sníst?

Žvýkací hračky Benebone nejsou určené k jídlu.Výrobek by měl být po celou dobu celý a neporušený. Při prvním náznaku většího opotřebení (hluboké otisky zubů,

praskliny, známky rozpadání) hračku vyměňte za novou. Doporučujeme na psa při žvýkání dohlížet, aby kost nebo její část nemohl spolknout.


Jak dlouho Benebone vydrží?

Hračka vydrží od několika dnů po několik měsíců, v závislosti na intenzitě žvýkání.


Jakou velikost mám vybrat?

Velikost Regular je určena pro psy do hmotnosti 30 kg, velikost Mini pro psy do hmotnosti 15 kg a velikost Jumbo pro psy do 45 kg. Toto rozdělení je však pouze orientační. Především záleží na tom, jak moc intenzivně je pes zvyklý žvýkat. V případě pochybností zvolte raději větší velikost.


Jaké je akceptovatelné opotřebení?

Menší hrboly a nerovnosti jsou v pořádku, ale pokud jsou na kosti viditelné známky opotřebení (hluboké otisky zubů, praskliny, známky rozpadání), hračku odeberte a nahraďte novou.


Jaké je složení hračky?

Pouze nylon a slanina.


Jak dlouho vydrží příchuť?

Příchuť je v celé hračce a troufáme si tedy říct, že vydrží velmi dlouho.


Kde jsou Benebone vyráběny?

Hračky jsou vyráběny v USA, stát New York. Suroviny pocházejí také z USA.